Dobroslava, Staré Město:
Vazena pani doktorka obraciam sa na Vas s prosbou o pomoc a radu ohladne mojho priatela. Uz dlhsi cas ma problemy s bedrovymi klbmi celou chrbticou je aj hrbaty, malymi klbmi ruk aj noh, marodoval rok a ani ta liecba mu velmi nepomohla, ma problemy pri chodzi uzival rozne tabletky aj injekcie ale tie bolesti ma stale a este ma aj problemy s krcovymi zilami a pecenou- ale to som Vam uz spominala velmi pekne Vas prosim skuste nam poradit co by bolo pre neho vhodne ake vysetrenia aka liecba a aj vyrobky z Walmarku vopred Vam dakujem za odpoved a zelam Vam prijemny den Silvia z Jelky
10. 11. 2010 dňa 9:54

Dobrý deň, na základe uvedených skutočností predpokladám, že u Vášho priateľa sa jedná p.p. o reumatické ochorenie organizmu. Diagnostika a liečba týchto ochorení je náročná, dlhodobá a často sa dá len spomaliť ďalšia progresia ochorenia. Predpokladám, že je sledovaný v reumatolog. a ortopedickej ambulancii s cielenou liečbou. Z výživových doplnkov odporúčam ArthrostopRapid plus 3x1 tbl., vzhľadom na problémy s krčovými žilami Varixinal 1 cps. denne. V rámci detoxikácie organizmu a zlepšenia činnosti pečene je vhodná kúra s Denoxinalom - 1 tbl. denne s dostatočným príjmom tekutín.

20. 11. 2010 dňa 17:15