Juraj:
Vážená pani doktorka, mamina, ktorá má 53 rokov, pred pár dòami utpela pri úraz a vyklbila sa jej ruka v lakti, pod¾a lekára dos škaredo, momentálne ju má v sádre. Rád by som sa touto cestou Vás spítal na názor, èi pri hojení a následnej rehabilitácii je vhodnejšia žraloèia chrupavka-forte alebo Ultra Gel, prípadne obe prípravky súèasne. Za skorú odpoveï Vám vopred ïakujem, s úctou
Juraj
13. 9. 2001 dňa 0:00
Vážený pán Lészkó !

Ďakujeme za prejavenú dôveru cestou Vaších otázok dúfame ,že Vám odpovieme k plnej spokojnosti.
Obidva spomínané prípravky svojím zložením a obsahom účinných látok sú tvorené tak aby maximálne napomohli k obnove poškodených tkanív pohybového aparátu.Výťažky zo žraločiej chrupavky sú prírodným zdrojom látok potrebných pre správne fungovanie chrupavky ľudských kĺbov a potláčajú zápalovú reakciu,chránia pred degeneratívnymi zmenami.
Prípravok UltraGel bol špeciálne vyvinutý pre riešenie problémov poh.aparátu.Účinnými látkami sú prirodzené súčasti výstavby chrupavky/Glukosamin a chondroitin sulfát/obohatené o vápnik,vit.D,C a hydrolyzát kolagénu.Je doporučovaný ortopédmi okrem iných stavov aj práve pri hojení úrazov a následnej rehabilitácii po úrazoch kĺbov.Pri rozhodovaní aký prípravok použiť je treba sa oprieť o názor príslušného odborníka.
Veríme ,že Vaše problémy sa rýchlo a úspešne vyriešia a že tomu napomôžu aj naše prípravky.
13. 9. 2001 dňa 0:00