Anonymné:
vazena pani doktorka.chcem vas poprosit o radu popripade o neaky spolahlivy produkt.co nevidiet dovrsim 50rokov.po sexualnej stanke mi to zatial klape dost spolahlivo. mam prosbu ci by ste mi nevedeli poradit neaky spolahlivy produkt aby som pri sexe mal dlhsiu vydrz a potom ked je zena uspokojena nasledne potom aj ja s fantastickou erekciou ukoncil sex.podotykam ze styk mame 2-3krat tyzdenne.ale ked ma menzes po pauze rychlo prichadza erekcia ato by som rad oddialil.nieco som cital o zenseni.prosim poradte dakujem pekne.
26.8.2006 dňa 7:22

Dobrý deň, myslím, že veľa mužov vo Vašom veku by Vám závidelo. A myslím, že ani "rýchlovka" nie je na zahodenie, mali by ste sa o tom porozprávať so svojou partnerkou, možno v niektroých prípadoch by ju uprednostnila. Z voľne dostupných  prípravkov na skvalitnenie sexuálneho života, výkonnosti a uspokojenia rovnako u mužov, ako aj u žien je BOOM. Nie je to hormón, ani afrodiziakum, účinkuje iba v prípade sexuálnej stimulácie. Je to rastlinná zmes zostavená na základe starého čínskeho receptu a obsahuje aj koreň ženšenu. Je určený nielen pre ľudí s poruchami sexuálnej aktivity, ale spríjemňuje a obohacuje každý sexuálny zážitok, zvyšuje výkonnosť, intenzitu orgazmu. Viac na stránke www.boom.sk.

Dostupný je priamo aj čistý ženšeňový extrakt /5:1/ , prípravok GINSANA. Indikácie sú posilnenie fyzickej zdatnosti pri stavoch slabosti, vyčerpania a únavy, poruchy koncentrácie, posilnenie imunitného systému. Podáva sa 1 tob. ráno a na obed, resp. 2 tob. ráno v priebehu 1-2 mes.

S pozdravom

30.8.2006 dňa 0:00