Jozef, Komárno:
Pred mesiacom mojmu synovi /27 ročný/ po viacnásobnom vyšetrení zistili, že trpí chorobou "coeliakia", t.j. odborným lekárom bola navrhnutá bezlepková strava. Na túto chorobu doposiaľ nevynašli žiadny liek okrem prísnej diéty. Od tej doby na internete som prečítal viac dobrých a zaujímavých rád /odborných/ od lekárov z rôznych štátov /Slovensko,Česko,Maďarsko/ taktiež aj rôznych receptov /aj sladkosti/, ba celodenné diéty na dva týždne. V predposlednom a poslednom časopise klubu zdravia som čítal o salutil a laickym rozumom čo som vydedukoval z opísaných článkov, že ovplyvňuje imunitný systém v črevách. Vzhľadom k tomu, že som členom klubu, obraciam sa na Vás, že užívanie výrobku Salutil ako odborník či doporučujete, keď áno - denné dávkovanie vedľa diéty. Vašu radu vopred ďakujem, s pozdravom.
23. 2. 2010 dňa 19:32
Dobrý deň, coeliakia u dospelých je diagnozou na celý život s nutnosťou dodržiavania diety. Salutil je vhodný pre coeliatikov, odporúčam 1 cps. denne dlhodobo.
3. 3. 2010 dňa 16:27