Veronika:
Prajem pekný deň, prosila by som o radu. Velmi sa mi štiepia nechty a nepomáhajú mi ani spevnujúce laky na nechty. Okrem toho ma trápi pokozka, casto miestami zčervenalá a napriek tomu ze je mastná objavujú sa mi v oblasti čela drobné šupinky. Chcela by som sa opytať či je možné nejkými vitamínmi alebo iným prípravkom zlepšit tento stav a koľko je možné tento prípravok užívať v kuse. Velmi pekne ďakujem za odpoveď.
10. 1. 2005 dňa 7:50
Dobrý deň,
štiepivosť nechtov nie problémom vonkajšieho charakteru. Príčina je väčšinou vo vnútri organizmu, preto spevňujúce laky na nechty nepomáhajú tento problém vyriešiť.
V lekárni si môžete zakúpiť prípravopk VIADERM, ktorý je špeciálnym produktom určeným pre zdravé vlasy, pokožku a nechty. Prípravok obsahuje výťažky z liečivých bylín, nenasýtené masné kyseliny, vitamíny a stopové prvky zaisťujúce správnu výživu vlasov, kože a nechtov. Tým, že sú to tablety, ich užívanie vyrovnáva nedostatky vo výžive, ktoré sa môžu odrážať na vzhľade Vašich nechtov.Produkt je možné užívať celoročne, dlhodobo.
Prajem pekný deň.
23. 1. 2005 dňa 21:04