Róbert:
Prajem pekný deň.
Pani doktorka mám dcéru vo veku 16.rokov, ktorá navštevuje školu s náročným štúdiom čo ju psychycký dosť vyčerpáva, nakoľko študuje niekedy až do neskorej noci.
V ponuke produktov z portfólia som vyhliadol bylinný výťažok GUARANA,ale nakoľko obsahuje kofeín neviem či takéto tabletky sú pre ňu vhodným. Preto Vás chcem poprosiť o radu ako ďalej.
Nakoniec mi dovoľte ešte jednu otázočku, je možné vo WALMARK objednať produkt, ktorý by bol výlučne na regeneráciu pečeňových buniek? Ak áno ktoré sú to, ak nie aké sú možnosti dostupnosti na takéto lieky?
ĎKUJEM.
22. 1. 2005 dňa 19:18
Dobrý deň,
Vaša dcéra je vo veku, kedy je jej organizmus sám schopný dokonakej regenerácie a zotavenia po fyzickom i psychickom vyčerpaní. V portfóliu spoločnosti Walmark existujú okrem produktu Guarana aj prípravky GinkoStim a Memo plus, ktoré však všetky obsahujú kofeín a odporúčala by som ich začať užívať študentom najskôr vo štvrtom ročníku strednej školy. Ak trváte na tom, aby dcéra užívala nejaký produkt na podporu koncentrácie, odporúčam GinkoPrim, ktorý je prírodným produktom. Okrem toho by bolo vhodné užívanie Megacéčka, ktoré je dobrým antioxidantom ( prevažne v mesiacoch, kedy nie je dostatok vitamínov v prirodzenej forme). Každopádne dodržiavať pitný režim a mať dostatok spánku.
Na podporu činnosti pečeňových buniek existuje produkt pod názvom Lecitín. Spoločnosť Walmark distribuuje doplnky výživy, nie lieky, takže ak máte záujem o produkt určený na regeneráciu pečeňových buniek, poraďte sa prosím so svojim ošetrujúcim lekárom.
Prajem pekný deň.
31. 1. 2005 dňa 18:42