Róbert:
Prajem pekný deň.

Prepáčte, že okrádam o čas ale chcem Vás poprosiť o pomoc a to kedy sa majú aplikovať preparáty ako je PUPALKA DVOJROČNA, ALICIN či STRESVIT, ale aj ostatné vitamíny či mineralky t.j. ráno - obed - večer a či pred jedlom alebo po jedle a koľko v predstihu, hodinu pred, počas alebo po jedle.

Myslím si ale , že by bolo dobre ak by sa uvádzali tieto informácie aspoň v katalógu výrobku alebo na etikete obala výrobku.

Neviem na koho sa mám s tou prosbou obrátiť, a preto som sa obrátil na Vás, keby ste bola teká dobrá a pomohli mi dopátrať sa odpovede.

Ďakujem a ostávam s pozdravom, člen klubu zdravia R.Gočik.
30. 11. 2005 dňa 10:20
Dobrý deň, všetky uvedené prípravky je vhodné podávať ráno po jedle a zapiť tekutinou. Informácie o podávaní prípravkov sú uvedené v katalógu prípravkov. V prípade podávania napr. 2 toboliek denne je myslené ráno a večer po jedle ak nie je uvedené inak.
30. 11. 2005 dňa 15:27