Mariana:
Prajem pekný deň. Asi pred 3-rokmi sa mi na čele vyhodili malé vyrážky. Nie sú to vyrážky, ktoré by sa dali "vytlačiť" sú malé a je ich veľa. Neviem ako sa ich mám zbaviť. Skúšala som rôzne krémy, ale nič. Napadlo ma, že mi možno chýbajú nejaké vitamíny, alebo niečo podobné. Čo by som mala z prípravkov vyskúšať?
A v nasledujúcom období potrebujem niečo dobré aj na pamäť. Popri deťoch a robote ešte študujem, tak som dosť psychicky napätá. Čo by ste mi poradila? Ďakujem
1. 10. 2005 dňa 16:39
Dobrý deň, Vaše vyrážky na čele sú pravdepodobne retenčné cystičky, ktorých ošetrenie patrí do rúk odborného lekára -dermatologa, ktorý Vám odporučí vhodnú liečbu. Ako doplnok výživy by som Vám odporúčala prípravok Viaderm, v ktorom sú v optimálnej kombinácii zastúpené vitamíny, minerály a extrakty z bylín. Prípravok pôsobí zvnútra a dlhodobo na pleť, nechty a vlasy.
Pozitívny vplyv na psychickú aktvitu a pamäť človeka, pocity únavy, vyčerpanosti a stresu má kombinácia výťažkov z Guarany, Ginko biloba a Gotu kola, ktoré su obsiahnuté v prípravku GinkoStim s možnosťou podávania podľa potreby.
Veľa zdravia.
6. 10. 2005 dňa 15:01