danka:
prajem dobry den a chcem Vas poprosit o nasledovnu radu. Dlhodobo /4 roky/ sa liecim na depresiu /seroxat, xanax/ a asi pol roka na hypotyreozu /l-thyroxin 100 1x denne/. Cchem sa Vas preto opytat, ktory doplnok prip. vitamin mi moze pomoct, nakolko sa stale necitim vo forme. dakujem
27. 2. 2004 dňa 13:24
Prajem príjemný dobrý deň,
Na Vašu otázku odpovedám s oneskorením, vzhľadom k technickým nezrovnalostiam, ktoré sú už našťastie zažehnané. Ospravedlňujem sa za to.
Spoločnosť Walmark žiaľ nemá vo svojom portfóliu žiadne antidepresíva, ale podľa toho čo užívate ste iste v správnych rukách Vášho lekára. Ten dokáže najlepšie posúdiť o akú formu depresie ide, prípadne Vám môže doporučiť dobrého psychológa. V dnešnej uponáhľanej dobe stále narastá počet depresií u ľudí bez rozdielu veku a pohlavia, do rôznych kategórií sú zahrnuté aj deti školopovinné. Tomuto trendu sa prispôsobuje aj farmaceutický priemysel a na trhu dnes už existuje ohromné množstvo antidepresív.
Čo sa týka terapie hypotyreózy – v škále doplnkov výživy firmy Walmark existuje prípravok Kelp, ktorý obsahuje 150mikrogramov jódu. Jód je dôležitý pre správnu funkciu štítnej žľazy, avšak vzhľadom k tomu, že neviem o akú formu hypotyreózy u Vás ide, poraďte sa pred užívaním produktu s Vaším lekárom.
Prajem príjemný deň.
21. 7. 2004 dňa 19:00