Anonim:
Pekny den,
chcem sa opytat, ci firma Walmark chysta vyrobok, ktory svojim zlozenim zodpoveda vyrobku *cellasene*..Myslim tym, ze by to mohlo byt cenovo pristupnejsie.
dakujem
Monika
30. 10. 2002 dňa 0:00

Prajem príjemný dobrý deň,

vidím, že sa stávate stálou prispievateľkou do našej rubriky, čomu som veľmi rád a teším sa na ďalšie stretnutia.
Spoločnosť Walmark pripravuje v najbližšej dobe uviesť na trh prípravok Celulit určený na boj proti celulitíde, ktorý podobne ako Cellasene učinkuje cestou vnútornej výživy tkanív. Tento prípravok naväzuje svojim názvom na starší prípravok Ženského radu, ale zloženie nového prípravku je výsledkom najnovších poznatkov v tejto oblasti. Účinné látky tohto prípravku napomáhajú k ochrane ciev a kapilár, znižujú priepustnosť a tým zabraňujú hromadeniu tekutín. Zároveň umožňujú zvýšený prietok krvi, aktívnejšiu prácu "lymfatického srdca", čím sa umožní odtok odpadových látok. Zvyšuje sa odbúravanie tukov a podporuje sa pružnosť kolagénnych a elastických vlákien.
Tento prípravok obdobne ako Cellasene učinkuje hlbkovo na rozdiel od krémov, ktoré aj to len kvalitné, účinkujú povrchovo.
Treba povedať, že užívanie týchto prípravkov je veľmi vhodné podporiť pravidelným cvičením, masážami a správnou skladbou potravy.
Dúfam Monika, že Vám to postačuje, v prípade ďalších otázok sa znovu ohláste, budem sa tešiť.
8. 11. 2002 dňa 0:00