Lucie:
10. 10. 2003 dňa 0:00
Prajem dobrý deň.
Prijmite ospravedlnenie za neskorú odpoveď na Vašu otázku, bola však spôsobená technickými problémami, ktoré sú už, zdá sa vyriešené, takže komunikácie v tejto rubrike je opäť možná.
Súčasný štýl a tempo života kladie obrovskú záťaž na organizmus každého človeka. So sústavnou vyťaženosťou organizmu môže byť spojených množstvo ochorení a problémov.
Ak ste doteraz tak neurobili, doporučujem Vám navštíviť Vášho lekára, ktorý zistí, či vypadávanie vlasov nie je druhotnou príčinou iného ochorenia. Ak tomu tak nie je, na trhu existuje rad prípravkov Reghaar, ktoré riešia problémy týkajúce sa vypadávania vlasov – konkrétne doporučujem začať užívať vlasový aktivátor a vlasový stimulátor. Každopádne na povzbudenie organizmu by som Vám doporučila užívanie prípravku CoenzýmQ10 s L – karnitínom, ktorý pomáha dodávať organizmu energiu práve tam, kde je jej nedostatok.
Na problémy varixov firma vyvinula prípravok Varixinal, ktorý pôsobí jednak ako ich prevencia, jednak zabraňuje ich ďalšiemu rozširovaniu.
Všetky uvedené produkty je možné užívať za každých okolností, sú bezpečné a ani pri dlhodobom užívaní nemajú vedľajšie účinky.
Príjemné prežitie zvyšku leta želá Walmark.
1. 8. 2004 dňa 1:02