Mgr., Kosice:
Na vianoce by som chcela ockovi kupit ginkoPrim max pretoze sa stale stazuje na studene ruky a mam pocit ze niekedy aj trosku zabuda alebo mili si dni. Ma vsak aj ine ochorenia ako je hypertenzia, crohnova choroba, je velmi chudokrvny Hb: max do 95 a ma osteoporozu. Je vhodne mu kupit tento pripavok alebo by som ho nemala kupovat
17. 11. 2007 dňa 15:23
Dobrý deň, GinkoPrim Max je vhodný pre Vášho otecka aj pri uvedených ochoreniach, len na začiatku podávania je potrebné odsledovať hodnoty tlaku krvi, u niektorých vnímavých jedincov môže dôjsť prechodne k poklesu tlaku krvi spôsobeného rozšírením ciev. Na chlade končatín sa určite podieľa aj  anémia v rámci základného ochorenia. Z výživových doplnkov by som ešte odporúčala Žraločiu chrupavku- prírodný zdroj bielkovín a monerálov- hlavne vápnika a fosforu a je vhdná na zníženie rizika úbytku kostnej hmoty, je vhodná na celkové posilnenie organizmu.
21. 11. 2007 dňa 15:14