Anka:
Mám zvýšenú hladinu helicobaktera.Nepociťujem však žiadne väčšie problémy spojené so žalúdkom.Bolo to zistené pri rozbore krvi na kožnom vyšetrení,pretože sa mi začali na pleti miestne objavovať červené bolestivé vyrážky,ktoré sa veľmi dlho hoja.Čo by bolo vhodné brať v rámci prevencie...
2. 3. 2004 dňa 14:26
Milá Anka,
Máte krásne meno a onedlho meniny. Srdečne gratulujem.
Ospravedlňujem sa za dlhé čakanie na odpoveď, bolo spôsobené problémami, ktoré sú už, zdá sa odstránené. Predpokladám, že problémy s Helicobakterom už máte za sebou, aj kontrolné vyšetrenie – to patrí do rúk Vášho ošetrujúceho lekára. Vyrážky, ktoré ste spomínali, sú len sprievodným znakom ochorenia a po ústupe Helicobactera vymizli. Každopádne je potrebné starať sa o stav svojej pleti – na to Vám môžem doporučiť prípravok Viaderm – je to produkt spoločnosti Walmark a pomáha ženám, ktoré by si rady zlepšili stav svojej pokožky, vlasov a nechtov. Viaderm je prípravok založený na prírodnej báze, obsahuje výťažky z liečivých rastlín, minerály a stopové prvky. Dôležitý je prídavok oleja Pupalky dvojročnej, ktorý sa doporučuje aplikovať aj pri rôznych stavoch podráždenia pokožky.
Ďalším produktom napomáhajúcim udržiavať jemnú a zdravú pokožku, ktorý zároveň pomáha organizmu v boji so zvýšeným mazotokom je produkt Zacne ( Natures bounty).
Doporučujem si jeden z nich vybrať, prípadne sa o ich užívaní poradiť s lekárnikom.
Prajem príjemný deň a pevné zdravie.
21. 7. 2004 dňa 18:56