Anonim:
Mám prolém zo spaním, dlho záspavám a spánok je často prerušovaný. Môja denná práca je namahavá a dosť stresujúca potrebujem byť vždy v poriadku a hlavne dobre vyspatý. Čo doporučujete z Vaších výrobkov. Ďakujem
8. 5. 2003 dňa 0:00
Dobrý deň,

ak sa chcete vyhnúť prípravkom, ktoré Vám síce zabezpečia potrebný spánok, ale niekedy ich úžívanie nesie zo sebou riziko vedľajších účinkov, ponúkam Vám nový prípravok z produkcie spoločnosti Walmark. Nazýva sa Melatonín, podľa hlavnej účinnej látke, ktorou je hormón melatonín. Tento hormón je vylučovaný epifýzou v mozgu a reguluje biorytmus spánku a bdenia. Okrem toho však dáva podnet na produkciu iných dôležitých hormónov potrebných pre celý metabolizmus. Dostatočne sa tvorí hlavne v prvých 16-tich dňoch. Vo veku 40 rokov a viac keď jeho produkcia klesá, nastávajú aj problémy so spánkom.
Melatonín sa doporučuje ako spoľahlivý prostriedok na spanie bez návyku a iných vedľajších účinkov. Pomáha skracovať dobu zaspávania a zlepšuje kvalitu spánku. Okrem toho pôsobí ako antioxidant a pomáha oddiaľovať zmeny spojené so stárnutím organizmu.
26. 5. 2003 dňa 0:00