Anonim:
Mám problémy s pravým kolenom. Pri futbale ma najprv začali pobolievať vnútorne väzy, asi krížove. Vždy som si dal asi 2-3 týždne pauzu a potom som opäť hrával až do doby keď mi úplne strelilo v kolene. Mal som ho veľmi opuchnute. Vtedy som si to len natieral gelom(neviem teraz názov) Už je to vyše roka čo nezaťažujem koleno, len chodím. Niekedy sa mi ale stáva keď idem po schodoch, že ma silno zaboli vnútorný väz kolena a taktiež keď klačím na posteli sa mi stáva že mi koleno vyskočí. Máte nejaký prípravok čo by mi mohlo to koleno spevniť ? Alebo viete čo by som s tým mohol robiť ? Ďakujem.
14. 8. 2003 dňa 0:00
Dobrý deň.
Ospravedlňujem sa za neskorú odpoveď spôsobenú technickými nezrovnalosťami.
Problémy kĺbového aparátu sú v dnešnej dobe veľmi časté a postihujú stále viac ľudí, dokoca sú častou príčinou invalidity.
Ak ste doteraz tak neurobili, prosím, obráťte sa so svojim problémom na Vášho obvodného lekára, ktorý Vás pošle na odborné vyšetrenie. / ortopédia, rehabilitácia, neurológia/.Ako podpornú terapiu Vám môžem doporučiť užívanie prípravkov rady Arthrostop, ktoré dokážete kúpiť v každej lekárni.
Prajem príjemný deň a veľa šťastia.
1. 8. 2004 dňa 1:12