Anonim:
Kúpila som si viaredin, kokteil a tabletky, užívam ho tak, že ráno pol hodinu pred raňajkami užijem tabletku, potom si dám niečo ľahké na desiatu. Miesto obeda pijem kokteil, poobede o tretej užijem tabletku a o pol hodinu sa najem. Večer už vypijem len polovičnú dávku kokteilu. Som s tým veľmi spokojná, za 5 dní som schudla 3 kg, chcela by som schudnúť aspoň 10 kg. Chcem sa spýtať, ako by som sa mala stravovať potom, keď už nebudem užívať ani tabletky, ani kokteil a nechcem pribrať, keď vlastne teraz neobedujem, ani nevečeriam? Ako si mám rozložiť potom stravu? Čo by som mala jesť, aby som tie kilá nenabrala naspäť? Predtým som nevečeriavala, takže v tom nebol problém. Ďakujem pekne za odpoveď.
10. 2. 2003 dňa 0:00
Dobrý deň,

sme radi, že naše prípravky radu Viaredin vyvolávajú Vašu spokojnosť a dúfame, že tomu bude aj naďalej a nielen s týmito prípravkami spoločnosti Walmark. Redukcia telesnej hmotnosti určite nie je jednoduchý proces a vyžaduje si veľmi veľa osobného úsilia a výdrže za pomoci kvalitných prípravkov, medzi ktoré určite patrí aj Viaredin.
Myslím si však, že nemenej úsilia a pevnej vôle si vyžaduje zachovanie a udržanie si vytúžených parametrov.
Tu je zopár rád, ako je možné nielen schudnúť, ale i udržať dosiahnutú líniu.
Z týchto rád si vylúčite prakticky užívanie prípravkov napomáhajúcich schudnúť, keďže ich neskôr už nechcete užívať.
Pre dlhodobejší úbytok nadbytočných kilogramov a následné udržanie ideálnej váhy sa odporúča dodržiavať pravidlá zdravého spôsobu života, vrátane cvičenia a správnych stravovacích návykov.
Dodržiavaním nasledujúcich jednoduchých krokov môžete bezpečne a efektívne schudnúť a udržať si ideálnu váhu.
1. Hlavnou zásadou pri chudnutí, by mala byť redukcia kalórií, ale nie hladovaním.
Prijímajte potraviny s vysokou nutričnou hodnotou, ktorá obsahuje relatívne viac bielkovín s malým množstvom tukov a tiež polysacharidy. Tieto pomáhajú udržiavať svalovú hmotu, zvyšujú energiu a podporujú maximálne spaľovanie tukov.
2. Ku svojej diéte pridajte viac vlákniny. Jej hlavným zdrojom je zelenina a cereálie.
3. Väčšina ovocia a zeleniny je nízkokalorická a pritom obsahuje veľa polysacharidov. Je to ideálna diétna strava.
4. Jedzte päť až šesťkrát denne, vrátane nízkotučných a desiatových jedál.
5. Dodržiavajte pitný režim. Denne by ste mali vypiť dva až tri litre tekutín, avšak nie sladených limonád a sirupov, ale predovšetkým vody, minerálky alebo nesladeného čaju. Džúsy bez cukru so sto percentným podielom ovocného extraktu je vhodné riediť vodou alebo sódou.
6. Obmedzujte príjem tukov na čo najmenšiu mieru. Tridsať percent z celkového kalorického príjmu je absolútne maximum pre udržanie zdravia, 10-20 percent je vhodné pre zníženie váhy.
7. Vhodný stravovací režim doplňte produktom Viaredin, a to pol hodiny pred jedlom a podľa odporúčaného dávkovania.
8. Pokúste sa cvičiť (napr. ľahký aerobik) každý deň cca 20-30 minút. Cvičenie núti telo k väčšej metabolickej výkonnosti a spaľuje tuky.
výdaj energie musí byť väčší ako príjem!!
9. Jedlo dlho a dobre prežúvajte, je tak lepšie stráviteľné.
10. Odporúča sa podávanie kvalitného kombinovaného multivitamínu a multiminerálu.
11. Nevynechávajte raňajky.
12. Verte si – dokážete to !!

Verím, že tieto rady Vám pomôžu a teším sa na skoré stretnutie.

24. 2. 2003 dňa 0:00