Hoffmannov8:
Dobrý deň, zaujímalo by ma akú dlhú dobu môžem užívať Denoxinal, a či je možné popri tom užívať vitamíny a bilinné čaje,zároveň dlhodobo užívam lieky na zníženie vysokého tlaku.
5. 3. 2004 dňa 9:03
Vážená pani Daniela,
V prvom rade sa ospravedlňujem, za trpezlivosť pri čakaní na odpoveď na Vašu otázku. Tento sklz bol však spôsobený technickými nezrovnalosťami, ktoré sú už ako sa zdá vyriešené, takže vrátim sa k problému.
V súčasnej dobe prenikajú do popredia civilizačné choroby, čiže choroby srdca, ciev, kĺbov... Súvisia predovšetkým s negatívnymi vplyvmi životného prostredia a životného štýlu. Na zdravotný stav človeka vplýva životný štýl v 50 – 70% a životné prostredie v 10 – 20%. Tieto vplyvy kladú zvýšené nároky na orgány s detoxikačnou funkciou a síce pečeň a obličky.
Detoxikačná kúra pomocou Denoxinalu podporuje prirodzené detoxikačné procesy organizmu. Má veľký význam v prevencii rady civilizačných chorôb a priaznivo sa odráža na obranyschopnosti a celkovej kondícii organizmu.
Prírodný prostriedok Denoxinal je možné užívať kedykoľvek behom roka, najlepšie však na jar, kedy je organizmus po zime unavený z množstva potravy, málo pohybu a nedostatku vitamínov. Na jar je potrebné urobiť si aspoň dvojmesačnú detoxikačnú kúru, ktorú možno zopakovať znovu na jeseň, ako prípravný proces organizmu na zimnú záťaž.
U fajčiarov, ľudí konzumujúcich nadmerné množstvo alkoholu a pracujúcich v silno znečistených prevádzkach je možné užívať produkt aj v častejších intervaloch.
Prípravok neznižuje ani nezvyšuje krvný tlak, takže ho môžu užívať hypotonici, ako aj ľudia s vyšším tlakom krvi. Bez problémov môžete užívať aj iné vitamíny a čaje.
21. 7. 2004 dňa 18:54