Marian, Poprad:
Dobry den, volam sa Marian Koperniech a pracujem ako lekar na urazovej chirurgii v Poprade, tu je dokaz: http://www.nemocnicapp.sk/?p=1957 , som stale sportujuci aj ked po vaznych operaciach oboch kolien plasticke nahrady roztrhnutych prednych skrizenych vazov oboch kolien, kedze mam aj gonartrozu skusam uzivat rozne chondroprotektiva, chcem sa Vas laskavo opytat ci by bolo mozne sa dohodnut na nejakej jednorazovej zlave pri nakupe Arthrostopu Plus 180tbl, chcem to pre seba , vyskusat ucinok sam na sebe, privital by som moznost zlavy,dakujem za odpoved. s pozdravom prajem Pekne a Stastne Vianoce :)PS: doteraz som mnohym sportovcom Artrostop doporucil ale sam doteraz nevyskusal :)
8. 12. 2009 dňa 17:41
Dobrý deň, Arthrostop Plus je len v 90 - tbl. balení. Pokiaľ sa zaregistrujete ako člen Klubu zdravia, môže Vám byť poskytnutá zľava do výšky 10%. V súčasnosti prebieha akcia na Arthrostop Rapid, pri kúpe 180 tbl. balenia je +60 tbl. zadarmo, čo predstavuje zľavu viac ako 13 EUR. Tento druh Arthrostopu by som Vám odporúčala viac vzhľadom na uvádzané zdravotné problémy. Zaregistrovať sa môžte aj prostredníctvom mailu, v ktorom uvediete celé meno, adesu a dátum narodenia.
9. 5. 2011 dňa 9:35