Nikola, Bratislava:
Dobry den, vcera som si kupila produkt Viaderm complete. BOl v akcii aj s lakmi na nechty. Na navsteve som si citala pribalovu informaciu aj s prihlaskou do vasho klubu a zabudla som to tam. Nebudem mat teraz moznost sa tam dlhsie zastavit, tak som sa prihlasila cez vasu stranku. Chcela som sa spytat, ci zaslanie ean kodu by nieco pri prihlasovani zmenilo. Pre istotu vam ho zasielam aspon takto: 8 595165 297249. Chcela som vas velmi pekne poprosit, keby ste to mohli vziat do uvahy. Z pribalovej informacie som sa aj dozvedela, ze existuje clenstvo klubu, co ma potesilo, lebo vase vyrobky kupujem castejsie. Zial az teraz som tuto informaciu objavila. Dakujem velmi pekne, S pozdravom, Ivana Bohucka.
8. 5. 2011 dňa 22:06
Dobrý deň, všetko je v poriadku pri prihlasovaní cez internet čiarový kód nepotrebujete.
24. 10. 2011 dňa 8:00