Jana, Bratislava 49, J. Smreka 10:
Dobrý deň vážený kolektív WALMARK, ďakujem Vám všetkým za doterajšiu spoluprácu, promptné vybavovanie objednávok, kvalitné vybavenie na www.Aukcie.sk, ochotu a príjemný prejav pri telefonickom kontakte a vybavení dodatočného zaslania členskej karty člena Klubu WALMARK. Dovoľujem si požiadať Vás - ak môžete - o zaslanie čísel Časopisu Klubu zdravia z uplynulých rokov. Sú tam vynikajúce informácie a veľmi rada by som tieto vo forme časopisu mala k dispozícii doma. (Prosím zaslať v balíku s produktmi, ktoré som dnes objednala cez internet). Ďakujem Vám ešte raz za všetko a prajem Vám veľa pracovných úspechov, šťastie a pohodu v rodinnom kruhu a taktiež veľa zdravia a nádherné leto plné príjemných zážitkov.
23. 6. 2006 dňa 16:35
Dobrý deň, sme veľmi radi, že ste s nami spokojná. Časopisy o ktoré máte záujem Vám radi zasielame. Prajeme Vám pevné zdravie a veľa pracovných a osobných úspechov.
26. 6. 2006 dňa 0:00