Anonim:
Dobry den,rada si prezeram Vase stranky a zaujali ma ludia ktory k Vam pisu,nieco o ciarovych kodoch,chcela som sa opitat na to odkial su ,ale predpokladam ze su s vasich perfektnych produktov,a ako to funguje,preto ze aj ja mam vela vasich produktov.Dakujem...
26. 3. 2008 dňa 17:02
Dobrý deň, základným poslaním Klubu zdravia je tzv. vernostný program, ktorý spočíva v zbieraní čiarových kódov z výrobkov Walmark. Každý čiarový kód má určitú bodovú hodnotu. Tieto body sa pripisujú členom Klubu zdravia na ich účty. Za nazbierané body si potom môžu objednávať naše výrobky alebo darčekové predmety. Za tieto výrobky sa im odpočítavajú len body z ich konta, neplatia už žiadnu hotovosť. Aby ste mohli tento systém využívať, stačí sa stať členom Klubu zdravia. Okrem vyššie popísanej výhody majú členovia Klubu zdravia aj iné výhody, ako napríklad zľava na naše výrobky vo výške 7%, bezplatný časopis Klub zdravia, ktorý rozposielame našim členom a to 2 x ročne, telefónnu poradňu s lekárkou a pravidelné akciové ponuky na naše výrobky.
27. 3. 2008 dňa 9:37