Jan, Znojmo:
Dobrý deň, pred cca. 4 týždňami som zaslal do Klubu zdravia v obálke nalepené čiarové kódy, doteraz mi však neboli pripočítané žiadne Wk na môj účet za tieto kódy, môžte mi poradiť/uviesť či tieto kódy boli do Klubu zdravia doručené, resp. či len neboli pripočítané na môj účet? ďakujem veľmi pekne za skoru odpoveď
13. 2. 2007 dňa 14:10
Dobrý deň, posledné čiarové kódy od vás evidujeme z 20.12.2006. Po tomto dátume nemáme od vás žiadne kódy. Ak ste napísali ku kódom svoje meno a ID číslo, v tom prípade kódy k nám neboli doručené. V prípade, že ste nenapísali tieto údaje, kódy sú uložené u nás a čakajú na identifikáciu odosielateľa - vtedy nám napíšte na čom ste zasielali kódy, o aké kódy išlo, či bola ku kódom pripojená objednávka, ... a my skúsime medzi týmito nezapísanými kódmi nájsť vašu zásielku.
13. 2. 2007 dňa 0:00