ALŹBETA, KOMÁRNO:
Dobrý deň prajem, prosím Vás o radu
ktoré prípravky by boli najvhodnejšie pri reumatizme, ďalej trpím opakov. zápalmi dých.
ciest. Za radu pekne ďakujem.
14. 3. 2002 dňa 0:00
Dobrý deň !

Predpokladám, že máte záujem o prípravky na báze doplnkov výživy, ktoré nie sú viazané na predpis ošetrujúceho lekára. V prípade záujmu o preparáty, ktoré sú viazané na vystavenie receptu musíte sa obrátiť na svojho lekára, ktorý Vám ich po vyšetrení a stanovení diagózy predpíše.
Samozrejme, že existujú v súčasnosti prípravky v podobe doplnkov výživy, ktoré môžu pôsobiť preventívne pri ochoreniach pohybového aparátu, zvlášť osteoartrózy, ale môžu byť významnými podpornými prostriedkami i pri liečbe.
Z produkcie spoločnosti Walmark Vám môžem doporučiť prípravky " ArthroStop " a " Ultragel ". Prípravok ArthroStop je špeciálny prípravok na ochranu a regeneráciu kĺbov, Ultragel je účinný nápoj na výživu kĺbov. Pri reumatických stavoch spojených s bolestivosťou doporučujem práve ArthroStop, ktorý obsahuje látky na regeneráciu chrupavky kĺbov a látky znižujúce citlivosť kĺbov predovšetkým pri reumatických a zápalových ťažkostiach.
Čo sa týka opakovaných zápalov dýchacích ciest, doporučujem odborné vyšetrenie u pneumológa, ktorý môže stanoviť príčinu tohto stavu. Neuškodí však ak budete používať vzhľadom na určité oslabenie organizmu multivitamínové a multiminerálne prípravky. Napríklad " Ženšen Spektrum, Imuno Spektrum ". Po výsledkoch vyšetrení je ľahšie doporučiť ten najvhodnejší prípravok.
Prajem Vám všetko dobré a teším sa na skoré stretnutie.
18. 3. 2002 dňa 0:00