Anonim:
Dobry den prajem. Pan doktor, chcela by som sa Vas opytat ako by som ucinne mala kombinovat Viaredin tablety + koktail pri diete. Aby som mala optimalnu vahu na vysku 161 cm potrebujem schudnut 10 kilogramov. Dakujem pekne a tesim sa na odpoved. Evka
23. 1. 2003 dňa 0:00
Dobrý deň,

sme radi, že ste si vybrali naše prípravky značky Viaredin na dosiahnutie optimálnej línie. Spoločnosť Walmark vyvinula tieto prípravky s cieľom pomôcť dosiahnuť a udržať telesnú hmotnosť v hraniciach, ktoré nielen spĺňajú estetickú úroveň, ale hlavne napomáhajú udržiavať zdravie spotrebiteľa.
Pre prípravky Viaredin je charakteristické, že zloženie bolo vyvinuté na základe najnovších poznatkov s využitím moderných a účinných látok. Viaredin je pravdepodobne najkoncentrovanejšou potravou vôbec. Viaredin obsahuje nielen látky znižujúce chuť do jedla, ale má aj zložky nápomocné v metabolizme základných živín, zlepšujúce ich využitie a navyše obsahuje aj mnohé stopové prvky a vitamíny. Toto robí Viaredin prípravkom číslo jedna z prípravkov napomáhajúcich k chudnutiu, ale pritom sa netvári ako "zaručený " prípravok plne nahradzujúci akýkoľvek príjem potravy.
Spotrebiteľ musí byť sám motivovaný k zmene životného štýlu a výberu potravín, pretože inak nepomôže žiadný ptípravok, ani Viaredin. Taktiež netreba zabúdať, že účinok sa dostavuje postupne a po určitom časovom období.
Veľkou výhodou Viaredinu je prítomnosť dvoch foriem - koktailu a tabliet. Tieto prípravky sa môžu užívať aj samostatne, ale pre docielenie požadovaného efektu je vhodná kombinácia.
Počas klinickej štúdie s prípravkom Viaredin sa najvhodnejšie ukázala kombinácia v pomere tri denné dávky koktailu + 3x1 tabletu denne počas jedného mesiaca, potom 2x1 tbl. denne v priebehu ďalších dvoch mesiacov.
Táto kombinácia je vhodná pri väčšom redukovaní hmotnosti, pri menšej úprave hmotnosti alebo len obmedzení pocitov hladu a chuti na sladké je možné znížiť dávkovanie koktailu na dve denné dávky + 2x1 tbl. denne.
Prajeme Vám úspešné dosiahnutie očakávanej línie s našími prípravkami a veríme, že sa podelíte o skúsenosti a cenné poznatky z užívania naších prípravkov.
31. 1. 2003 dňa 0:00