Anonim:
Dobrý deň!Potrebovala by som poradiť ohladne vašich produktov, ktoré podporujú opaľovanie. Prešla som celú vašu internetovú stránku ,ale nič čo by mi pomohlo som nenašla.Dakujem
6. 3. 2002 dňa 0:00
Prajem Vám príjemný dobrý deň !
Teší nás, že sa zaujímate o naše prípravky a spoločnosť cestou internetových stránok. Máte pravdu v tom, že ste nenašli produkt, ktorý by sa vzťahoval k otázke prežitia krásnych slnečných dní v podobe pekného a zdravého opálenia a získania príťažlivého bronzového nádychu pokožky. Spoločnosť Walmark totiž vyvinula novinku, ktorá má zabezpečiť aby opaľovanie bolo jednak účinné, ale i zdravé. Tento produkt patrí do tzv. Zameraného radu II, ktorý je novinkou na trhu a ešte sa nedostal ani na naše stránky, to je však veľmi blízka budúcnosť.
Predstavím Vám prípravok " Betabronz ", ktorý nesie logo- pre zdravé opaľovanie.Ako účinné látky obsahuje Beta karotén a Kyselinu pantotenovú.
Beta karotén je dôležitý ako prekurzor vitamínu A, na ktorý sa mení v tele. Takto chráni pred účinkami škodlivých UV lúčov, voľnými kyslikovými radikálmi a napomáha udržiavať dobrý stav buniek pokožky.
Kys. pantotenová alebo aj vitamín B5 je dôležitý pri regenerácii buniek, chráni pokožku pred predčasnou tvorbou vrások a napomáha zhnednutiu pokožky pri opaľovaní.
Zdravé opaľovanie pomôže zaistiť aj prípravok " Beta karotén ", ktorý obsahuje samotný Beta karotén.
Dúfam, že som Vám dostatočne predstavil naše produkty a prajem Vám aby naplnili Vaše očakávania.
11. 3. 2002 dňa 0:00