Ingrid, Trnava:
Dobrý deň pani doktorka,môj zdravotný problém začal pred šiestimi rokmi.Najprv ma začala bolieť ľavá noha od kolena dolu tak kŕčovito,neskoršie bolesť prešla aj na pravú nohu.Po vyšetreniach na ortopédii a neurológii mi zistili diagnózu zúžený spinálny kanál v AP priemere pre ventrolistézu L4 oproti L5,osteoproduktívne zmeny v tomto segmente v roku 2002. V júni 2006 som bola znova na CT a došlo k progresii osteoproduktívnych zmien,tak som sa chcela spýtať, keby som začala úžívať artrostop rapid 3x denne ustabilizovala by sa osteoporóza? A zbadala som , že mi "pukajú" takmer všetky kĺby, čo mi nikdy nerobili. Mám 45 rokov.Ďakujem za odpoveď.
27. 6. 2006 dňa 8:31
Dobrý deň,  Artrostop Rapid nie je prípravok na liečbu osteoporózy. Je vhodný pri osteoartróze - degeneratívnom ochorení klbov, kde chorobné zmeny postihujú primárne chrupavku.Začína najskôr v 2. alebo 3. dekáde života a takmer všetci okolo štyridsiatky majú určité patologické zmeny v nosných klboch, aj keď v tomto období len pomerne málo ľudí má problémy. Z týchto dôvodov by som Vám Artrostop Rapid odporúčala. S pozdravom
28. 6. 2006 dňa 0:00