Anonim:
Dobrý deň pani doktorka, chcela by som sa spýtať či máte v rade sortimentov aj prípravok ktorý by mohol pomôcť aj mne. Môj problé spočíva v tom, že ráno mi je od hladu hrozne zle a nemôžem sa najesť, keď skúsim volačo zjesť, je mi ešte viac. Okolo obeda to prejde. Bola som už viac krát u gastroeterológa na hadičke a všetko bolo v poriadku, tak by ma zaujímalo či sa vo vašom sortimente nenachádza niečo čo by mi pomohlo. Druhú otázočku by som sa chcela spýtať ktorý z vašich prípravkou je asi naj keď chcem byť krásne opálená. Ja sa nedokážem krásne opáliť, som biela ako stena a opálim sa len niekde a to len do červena, chcela by som byť krásne hnedá. Ďakujem Vierka.
29. 5. 2007 dňa 11:03

Dobrý deň, pocit hladu a nemožnosť prijať potravu by ste mohla ráno odstrániť tým, že by ste vyskúšali len tekutiny - napríklad koncentrovaný dźús, kakao, zakysanku a podobne. Z výživových doplnkov Vám odporúčam Stresvit- 1 tbl. denne.

Z prípravkov podporujúcich opaľovanie je najlepší Betabronz 1-2 tobolky denne, ale vhodné je začať podávanie aspoň 2 týždne pred opaľovaním. Súčasne je samozrejmé používanie opaľovacích krémov s dostatočne vysokým ochranným faktorom podľa typu pleti a vyhnúť sa priamemu slnku od 11. do 15 hod. Stupeň zhnednutia je daný typom pleti a obsahom pigmentov, v dnešnej dobe je moderné len mierne opálenie a aj to s výnimkou tváre. Koža si "pamätá" aj keď lokálne a celkové prípravky  jej starnutie a tvorbu vrások spomaľujú.

6. 6. 2007 dňa 14:32