Renata, Velky Krtis:
Dobry den,pan doktor.
Tu je Hanka a Renata.Chceme Vas poziadat o Vasu odpoved,ktoru ste nam odpisali na nas problem (neustala svalovka v lytkach)dna 31.1.2003, pretoze nam na e-mail neprisla a nevieme si ju na Vasej stranke pozriet celu. Mame este dotaz - mozeme zacat uzivat pripravky ArthroStop?Dakujeme.
5. 3. 2003 dňa 0:00
Dobrý deň,

odpoveď na Vašu predchádzajúcu otázku môžete nájsť na stránkach www.walmark.sk v sekcii farmácia, tam treba kliknuť na rubriku lekár radí a nájsť si svojú otázku a kliknuť na ňu, mala by sa zobraziť. Druha cesta je ísť cez stránku www.klubzdravia.sk a takisto cez rubriku lekár radí.
Prípravok ArthroStop je určený ako preventívny prostriedok pred poškodením kĺbových a spojivových štruktúr pri športovaní, nadmernej námahe, nadváhe a pod. Zároveň je súčasťou podpornej liečby pri ochoreniach, poškodení a po operáciach pohybového aparátu. V súčasnosti sú na trhu 3 prípravky radu ArthoStop a to dve tabletové formy a jedna prášková. Tabletové prípravky sa doporučujú pri poškodení chrupaviek - pri jej obnove a rekonvalscencii a na zmiernenie bolestivých prejavov, prášok zabezpečuje výživu kĺbom a je vhodným preventívnym prostriedkom. Výhodou je, že všetky tieto prípravky sa môžu kombinovať.
Záleži na Vašom uvažení, ktorý prípravok a pri akej indikácii je pre Vás najvhodnejší.
24. 3. 2003 dňa 0:00