Dana, Trnavsa:
Dobrý deň pan doktor!
Mam 32 rokov,meriam 165 cm a važim 66kg.Chcela by som vedieť či mi CHROMDIET alebo VIAREDIN MIX pomôže.Ešte som neskúšala žiadne diety,ale veľmi chcem schudnúť aspoň 10 kg.
Za skorú odpoveď Ďakujem
6. 3. 2003 dňa 0:00
Dobrý deň,

vzhľadom k tomu, že chcete upraviť svoju telesnú hmotnosť pomerne výrazne smerom nadol, Vám odporúčam prípravok Viaredin. Spomínaný Chromdiet je prípravkom, ktorý pomáha hlavne udržiavať správne línie a korigovať miernejšie prehrešky voči správnym mieram.
Viaredin je cieleným prípravkom, ktorý je zložený tak, aby dochádzalo nielen k strate nadbytočných kilogramov, ale aj aby sa organizmus neochudobňoval o potrebné látky, ako sú vitamíny a minerálie. Viaredin je moderným prípravkom zloženým z látok, ktoré fyziologickým spôsobom ovplyvňujú úbytok kilogramov a zároveň udržiavajú organizmus v optimálnej telesnej a psychickej kondícií. Treba si uvedomiť, že proces chudnutia je dlhodobý, vyžaduje dostatočný čas, kým sa dostavia očakávané výsledky. Okrem pravidelného užívania Viaredinu treba dodržiavať aj určité tzv. režimové opatrenia - úprava stravovania, zloženie potravín, nemenej dôležitý je dostatočný výdaj energie - výdaj musí byť väčší ako príjem. Netreba v konečnom dôsledku zabúdať aj na účinok pozitívneho prístupu k danej problematike.
Viaredin je možné užívať v dvoch formách, buď ako tablety, alebo ako koktail vo viacerých príchutiach. Doporučuje sa vzájomná kombinácia prípravkov pre výraznejší efekt a samozrejme dodržiavať návod na užívanie.
Držím Vám palce a verím, že Vám naše prípravky pomôžu k získaniu vytúžených proporcií.
24. 3. 2003 dňa 0:00