Andrea:
Dobry den! Moj problem spociva v tom, ze sa velmi potim. Pouzivam rozne antiperspiranty, ale velmi nepomahaju!Vzdy mam mokre flaky na obleceni a nie je to velmi esteticke a prijemne. Poradte mi, prosim. Dakujem velmi pekne.
23. 10. 2001 dňa 0:00
Ďakujeme Vám za dôveru, s ktorou sa na nás obraciate pri riešení Vášho problému. Treba však povedať, že nájsť ten správny "liek" nebude jednoduché, pretože podľa toho čo píšete, Váš problém nie je iba trochu zvýšená tvorba potu, ktorá sa môže za určitých okolností vyskytovať. Práve spomínanými antiperspirantami sa dá v rozumnej miere eliminovať fyziologická tvorba potu. Vo Vašom prípade by sme odporúčali návštevu odborného lekára- endokrinológa, ktorý svojími vyšetreniami môže stanoviť príčinu nadmernej tvorby potu v poruche činnosti žliaz alebo naopak vylúčiť a napomôcť hľadať príčinu v inej oblasti.
Z produkcie spoločnosti Walmark Vám odporúčame začať užívať prípravok Dolomit-prírodný minerál s obsahom Ca a Mg, ktorý okrem iných účinkov má aj vplyv na znižovanie nepríjemného telesného pachu.
Dúfame, že problém úspešne vyriešite a radi Vám poradíme vhodný produkt, ak chyba je v deficite niektorej účinnej látky.
3. 12. 2001 dňa 0:00