stevo:
Dobrý deň, mám uz 3 roky pretrvávajúce zápaly prínosových dutín,recidivujúce polypy, výsledky vyšetrení krvi a alergologické testy sú v poriadku a naďalej sa my tvoria hlieny, ktoré sa z dutín nevylučujú, ale sa v nich ukladajú. Prosím poradte mi ako ďalej ĎAKUJEM
21. 2. 2002 dňa 0:00

Dobrý deň pán Štefan !

Aj keď sme radi, že vkladate dôveru v nás pre riešenie Vaších nepríjemných a zdĺhavých zdravotných problémov, na druhej strane je treba povedať, že je obtiažné Vám takýmto spôsobom adekvátne a dôkladne poradiť a pomôcť. Sám uvádzate, že ani vyšetrenie krvi a alergologické testy nepriniesli odpoveď. Domnievame sa, že príčinou môžu byť najpravdepodobnejšie poruchy imunitného systému organizmu, čo sa však nemusí manifestovať alergickými reakciami( preto testy boli v poriadku ). Tieto prejavy imunitnej nedostatočnosti môžu byť vrodené(dedičné)alebo získané počas vývoja.
Keďže sa zaoberáme prípravkami na báze doplnkov výživy a teda aj zdravotnými otázkami ich použitia, doporučujeme Vám navštíviť špecialistov lekárov (imunológov, genetikov, internistov), ktorí za pomoci svojích vedomostí a moderných prístrojov nájdu príčinu a možnosť riešenia Vaších potiaží.
Z doplnkov výživy by mohlo mať význam dotovanie organizmu potrebnými vitamínmi a minerálnými prvkami a aktívnymi látkami, ktoré zvyšujú imunitu organizmu. Napríklad " Imuno Spektrum " - multivitamín a multiminerál s Echinaceou. Pri oslabení imunity sa doporučujú väčšie dávky vitamínu C, prípravky " Megacéčko a MegaCéčko retard ".
Odstránenie zápalov dutín ponúka prípravok " Joalis Sinus " .
Prajeme Vám, aby ste čo najskôr a úspešne zvládli Vaše problémy.
4. 3. 2002 dňa 0:00