Alena:
Dobrý deň, mám 3 ročného syna, ktorý bol 33 mesiacov kojený. Nebýva často chorý, ale kupujem mu marťánkov, a v jesenom období cebion. chcela by som sa spýtať, či môže užívať marťánkov každý deň, či treba nechať prestávku po užítí balenia. Tiež by som vás chcela poprosiť o radu. Mám 170 cm a 80 kg a neviem ako schudnúť 10 kg. Prosím poraďte mi, ďakujem. Prajem Vám pekný deň.
3. 11. 2005 dňa 22:10
Dobrý deň, synovi môžete podávať Marťankov dlhodobo, je to vhodné hlavne počas jesene, zimy a jarného obdobie keˇje zvýš. výskyt vírusových ochorení a prísum prirodzených vitamínov v strave sa znižuje.
Váš osobný problém by Vám mohol pomôcť vyriešiť prípravok CLA Clarinol. Je to prípravok, ktorým je možné upraviť hmotnosť bez nežiadúcich vedľajších účinkov. Podstata pôsobenia prípravku spočíva v tom, že produkt pomáha odbúravať telesný tuk bez toho, aby dochádzalo k úbytku svalovej hmoty a zároveň zabraňuje tuku ukladať sa v tukových bunkách /jo-jo efekt/ a presúva ho do svalu, kde sa pri bežnej dennej činnosti spotrebuje ako zdroj energie . Dôležité je aj množstvo a zloženie prijatej potravy, dostatok vlákniny a tekutín. Vhodný je súčasne cvičebný režim, v rámci cvičenia ide o zvýšenie výdaja kalórií a spevnenie svalstva.
16. 11. 2005 dňa 16:05