Mariana:
Dobry den, mam 26 rokov, mam sedave zamestnanie a zvyknu mi opuchat nohy. Videla som reklamu na vas vyrobok Varixinal a napadlo ma, ze by mozno bol vhodny aj pre mna, ale chcela by som sa o tom s Vami poradit. Nemam totiz ziadne ine priznaky krcovych zil, netrpnu mi nohy, nemam ani modriny, ani nikoho v rodine s problemom krcovych zil......... Jediny problem je, ze vzdy po praci mam opuchnute nohy a pocit napatia v nich, co vsak v priebehu zvysku dna pohybovanim sa prejde. Myslite ze Varixinal by bol vhodny i pre mna? mozem ho uzivat aj v pripade ze nejde o nabeh na krcove zily? pripadne mozte mi poradit nejaky iny vyrobok z vasej lekarne? Dakujem velmi pekne za odpoved
30. 7. 2004 dňa 12:23
Dobrý deň.
Myslím si že prípravok Varixinal by mohol byť pre Vás vhodný, nakoľko pôsobí priaznivo pri pocitoch "ťažkých nôh", pomáha zmenšiť opuchy a bolestivosť dolných končatín.
Doporučujem Vám zároveň aj zvýšiť pohyb. Skúste si počas práce pokiaľ sa dá urobiť krátku prestávku (5 min.) trochu sa poprechádzať po miestnosti alebo v sede pri práci trochu precvičiť nohy ( v rámci možností). Ak sa váš problém nezlepší navštívte vášho lekára ktorý odporučí daľší postup liečby.
8. 8. 2004 dňa 16:25