Marcela, Nitra:
dobry den. mam 25 rokov a zacala som intenzivnejsie trenovat tanec, pricom ma zacali boliet kolenne klby na nohach. v minulosti sa mi nieco podobne stalo napriklad pri previdelnom navstevovani hodin aerobiku, ale az po takych 6 mesiacoch, teraz sa bolest objavila uz po mesiaci. tancu sa chcem ale venovat dalej! povodne som zamyslala zacat uzivat preventivne ARTHROSTOP Plus, ale v niektorej z vasich odpovedi v tejto rubrike som sa docitala, ze sa neodporuca pocas uzivania ziadna cinnost zatazujuca klby. ako mam teda postupovat dalej? mam navstivit pre istotu aj lekara, alebo to v mojom veku este nie je potrebne? vopred dakujem za odpoved.
29. 9. 2004 dňa 16:03
Prajem príjemný dobrý deň,
sme radi, že ste sa rozhodli užívať produkty spoločnosti Walmark, môžem Vám ich vrelo odporučiť. Príravky rady Arthrostop existujú na trhu vo vaicerých variantách: nápoj, tablety, krém a novinka Arthrostop rapid so zrýchleným analgetickým účinkom. Samozrejme, prípravok Arthrostop plus môžete užívať. Pri užívaní všetkých chondroprotektív je doporučené zníženie pohybovej aktivity. Chondroprotektíva, ku ktorým zaradíme aj Arthrostop plus, Arthrostop rapid a všetky ostatné formy pôsobia na kĺb tak, že znovuobnovujú jeho štruktúru a zabraňujú dalšej deštrukcii chrupavky. Počas zníženej telesnej aktivity sa chrupavka a kĺbové tkanivá regenerujú rýchlejšie, ako pri súčasnej námahe.
Ak tancujete a máte problémy s kĺbami, čím skôr začnite preparáty užívať. Je lepšie investovať do prevencie, ako o pár rokov do terapie.
Príjemný deň.
2. 10. 2004 dňa 23:59