Katarina:
Dobry den, mam 25 rokov a trpim castymi migrenami (cca kazdych 10 dni). Navstevujem sice pravidelne neurologa, a ten na mne odskusal uz mnozstvo profylaktickych liekov, ale nepomahaju. Vedeli by ste mi odporucit nieco z ponuky Wallnark, co by mohlo posobit preventivne proti tym bolestiah hlavy, a aj nieco co by mi pomohlo "ocistit" moj organizmus od toho mnozstva farmaceutik a chemie, co som do tela za posledny cas cez tabletky dostala? Dakujem
24. 8. 2004 dňa 17:12
Dobrý deň,
verím, že problémy s migrénou nie sú v žiadnom prípade príjemné, avšak migréna v súčasnej dobe patrí medzi problém s častým výskytom. Udáva sa, že iba jeden človek z päťdesiatich nikdy nepocítil bolesť hlavy.
V portfóliu spoločnosti Walmark sa žiaľ nenachádza žiadne analgetikum, ani prípravok určený konkrétne ako prevencia bolesti hlavy. V dôsledku toho, že migréna je vo svojej podstate záchvat, začínajúci krátkodobým zúžením ciev, zásobujúcich polovicu mozgu, môžem Vám doporučiť preventívne užívanie prípravku GinkoPrim. Hlavnou účinnou látkou produktu je výťažok z rastliny Ginkgo Biloba, ktorý pôsobí ako vazodilatans. Má priaznivý účinok na krvný obeh, hlavne v mozgu a dolných končatinách. Môžu ho užívať ľudia s vysokým i nízkym krvným tlakom, bez rizika vzniku vedľajších účinkov.
Čo sa týka produktov očisťujúcich organizmus, na trhu existuje prípravok Denoxinal, obsahujúci kombináciu liečivých rastlín, ktoré podporujú prirodzené detoxikačné procesy v organizme a majú stimulujúci účinok zvlášť na orgány s detoxikačnou funkciou a síce pečeň a obličky. Produkt je dobré užívať zvlášť na jar, kedy je organizmus vyčerpaný a potrebuje sa zbaviť škodlivých látok nahromadených v ňom počas zimy, alebo na očistu organizmu po dlhodobom užívaní antibiotík.
Prajem Vám príjemný deň.
6. 9. 2004 dňa 10:46