Anonim:
24. 12. 2003 dňa 0:00
Dobrý deň,
V prvom rade sa ospravedlňujem za neskorú otázku na Vašu odpoveď, žiaľ, tieto nezrovnalosti boli spôsobené technickými problémami, v dôsledku ktorých nebolo možné zadávať odpovede v tejto rubrike.
Príznaky zhoršeného krvného obehu patria k stále častejšie sa vyskytujúcim zdravotným problémom a sú evidentne spojené s rozvojom modernej civilizácie. Tieto problémy sú zaznamenané u jedincov rôznych vekových kategórií obidvoch pohlaví. Častými príznakmi obehového systému je syndróm studených rúk a nôh, bolesti v lýtkach pri chôdzi a v neposlednom rade aj bolesti hlavy , ušné šelesty a pod. V súčasnej dobe je možné zbaviť sa, alebo aspoň zmierniť tieto príznaky užívaním prípravkov, obsahujúcich výťažky z rastlín, ktorých účinné látky majú v modernej medicíne čoraz širšie využitie. Jedným z takýchto produktov je prípravok GinkoPrim, ktorého hlavnými účinnými látkami sú výťažky Ginkga Biloby.
GinkoPrim zlepšuje prekrvenie a tým aj prísun kyslíka do jednotlivých orgánov ľudského tela. Najvýraznejší efekt prípravku sa prejavuje v oblasti mozgu a končatín, ktoré sú veľmi citlivé na nedostatočné zásobovanie vlásočníc krvou.
Rastlinný výťažok Ginkga biloby je pre organizmus prospešný za každých okolností, pretože je bezpečný a účinný. Možno ho užívať krátkodobo i dlhodobo bez rizika vzniku vedľajších účinkov.
Prípravok GinkoPrim je kombinovaný s horčíkom, ktorý je často prijímaný potravou nedostatočne. Horčík pomáha v prevencii mnohých chronických ochorení, priaznivo ovplyvňuje nervový a svalový systém, pomáha udržiavať správnu funkciu srdca a ciev, užíva sa na ochranu pred trombózou a infarktom, spolupodieľa sa na obranyschopnosti organizmu pred chorobami.
Kombinácia Ginkga biloby a horčíka sa dá využiť práve vo Vašom prípade. Je to produkt zabraňujúci a slúžiaci ako prevencia studených rúk a nôh, pretože prekrvuje práve tieto časti tela.
Príjemný deň želá Walmark.
1. 8. 2004 dňa 0:54