Monika, Šamorin:
dobry den Mam 12 rocneho syna a strasne je chudy Prosim vas o radu .Poradili mi pangamin Nemam s tym skusenosti
15. 1. 2003 dňa 0:00
Dobrý deň,

pangamin je výrobok, kde základom sú sušené pivovarské kvasnice. Pangamin vykazuje vysoký obsah a aktivitu vitamínov, enzýmov, stopových prvkov a ďalších bioaktívnych látok.
Z vitamínov je dôležitý najmä komplex B vitamínov vo vyváženom pomere. Tieto sa aktívne podieľajú pri metabolizme jednotlivých živín v organizme, zlepšujú využitie jednotlivých látok, odstraňujú nechutenstvo a pomáhajú pri stavbe tela. Preto je často Pangamin doporučovaný pre rast a zvýšenie hmotnosti cestou zvýšenia apetítu a príjmu potravy.
Na tomto sa podieľajú aj minerálne prvky, stopové prvky a ľahko stráviteľné tuky a biologický cenné bielkoviny.
Prípravky typu Pangamin sú vo viacerých formách - čisté pivovarské kvasnice pod názvom Pangamin, obohatené o baktérie mliečného kvasenia ako Pangamin Bifi - zvlášť vhodné na rekonvalescenciu črevnej flóry po užívaní ATB, Pangamin Bifi Plus - obohatený o baktérie a púpalkový olej, ktorý obsahuje dôležité mastné kyseliny.
Pre Vášho syna máte teda výber viacerých prípravkov, ktoré nájdete v lekárňach, kde Vám poskytnú ďalšie informácie. Užívanie je bezpečné, pre deti 2x denne 2 tablety.
31. 1. 2003 dňa 0:00