Anonim:
Dobry den, citim sa energeticky vybyta uz dlhe roky. Mam nizky tlak. Lekarka mi povedala ze som tak nastavena. Nezda sa mi to ziada sa mi vela spat. Okrem toho mi je stale zima.Myslim ze sa mi ani nedokrvuju koncatiny. Co mam robit?
24. 9. 2003 dňa 0:00
Príjemný dobrý deň.
Na úvod sa ospravedlňujem v mene firmy za neskorú odpoveď, ktorá bola spôsobená technickými problémami znemožňujúcimi kontakt na tejto stránke.
Nedostatok energie je už dnes takpovediac bežným prejavom súčasného životného štýlu. Mnoho ľudí v súčasnosti pracuje viac ako 12 hodín denne, málo oddychujú, prechádzky v prírode sú už len minulosťou.
Na trhu existuje prípravok CoenzýmQ10 s L – karnitínom. Koenzým Q10 je nevyhnutnou súčasťou každej bunky ľudského tela. Je potrebný k zabezpečeniu dostatočného množstva energie, ktorá je zase nevyhnutná pre správnu funkciu všetkých orgánov. Koenzým Q10 sa v ľudskom organizme nachádza, s pribúdajúcim vekom však jeho hladina klesá. Z toho dôvodu je potrebné ho organizmu dodávať vo výživových doplnkoch.
Popisujete problémy s krvným tlakom, resp., že ten váš je nízky. Je pravdepodobné, že v jeho dôsledku dochádza k nedokrvovaniu končatín, preto ich máte studené. V tomto prípade ponúka firma Walmark pomoc vo forme prípravku GinkoPrim. Prípravok je možné užívať ako prevenciu studených rúk a nôh, hučania, či šumenia v ušiach, priaznivo pôsobí aj na krvný obeh v mozgu. Prípravok GinkoPrim je vhodný pre každého človeka, jeho užívanie neznižuje ani nezvyšuje krvný tlak, môže sa užívať dlhodobo bez rizika vzniku vedľajších účinkov.
V prípade Vašich problémov Vám doporučujem vyskúšať kombináciu vyššie uvedených prípravkov, po dobu minimálne dvoch mesiacov. / spočiatku je žiadúce začať užívať CoenzýmQ10 – 30mg, neskôr možno znížiť dávku na 15, alebo 10 mg denne. /
Budem veľmi rada, ak vám produkty firmy Walmark pomôžu odstrániť, alebo aspoň zmierniť nepríjemnosti spojené s nízkym krvným tlakom. Príjemné prežitie zvyšku leta želá Walmark.
1. 8. 2004 dňa 1:11