Anonim:
Dobry den, chcem sa spytat ci poskytuje firma Walmark nieaky vyrobok,ktory zlepsuje cinnost mozgu.Pretoze zistujem,ze na vysokej skole to budem potrebovat.Zakupil som si Memoplus,ale neviem ci je to ten spravny vyrobok.Prosim odpiste.Dakujem
2. 9. 2002 dňa 0:00

Prajem príjemný dobrý deň neznámemu študentovi,

som veľmi rád, že beriete štúdium vážne, ale hlavne chcete svoje úsilie podporiť prípravkami, ktoré pri zachovaní správneho dávkovania a spôsobu užívania Vám pomôžu zvládnuť náročné štúdium. Tieto prípravky na rozdiel od syntetických stimulantov možno nemajú taký nárazový efekt, ale môžu sa užívať dlhodobo, bez závislosti a abstinenčných príznakov po ich vysadení. Čo je veľmi dôležité, po skončení užívania alebo vysadení je schopný organizmus prirodzenej regenerácie v podobe spánku, oddychu.
Ako účinné látky sa používajú najčastejšie výťažky rôzných bylín a drevín, ktoré pozitívne vplývajú na odstránenie únavy, vyčerpanosti a zlepšenie mentálnych funkcií tela, t.j. pamäte, schopnosti zapamätovania a koncentrácie.
Z týchto prípravkov Vám môžem odporúčiť MemoPlus, ktorý spomínate, ďalej je tu prípravok GinkoStim s obdobným zložením a účinkom. Tieto prípravky majú priaznivý efekt práve pri procese učenia. V prípade, že chcete odstrániť pocity únavy a povzbudiť organizmus mimo učenie, skúste prípravok Guarana 800 mg. Guaranu je možné si dopĺňať priebežne cestou pitného režimu cez nápoj Relax Guarana.
Myslím, že prípravky MemoPlus a GinkoStim Vás prevedú cez školský rok a hlavne skúškové obdobie bezpečne a účinne. Veľmi Vám to želám a prajem mnoho pekných chvíľ na škole a veľa spomienok na najlepšie obdobie života. Užite ho v zdraví aj za pomoci naších prípravkov.
3. 9. 2002 dňa 0:00