Laurentiu, Ramnicu Valcea:
18. 12. 2007 dňa 19:19
Dobrý deň, mrzí ma, že ste opakovane chorá aj napriek užívaniu výživových doplnkov. Na znížení obranyschopnosti u Vás sa určite podieľa aj celkové fyzické a psychické vyčerpanie pri starostlivosti o imobilného manžela. Neuvádzate, ktoré výživové doplnky užívate, možno by som Vám mohla cielene poradiť v osobnom rozhovore na bezplatnom telefónnom čísle 0800 191 191 vždy v stredu od 12.30 do 17.30 hod. Ak ste nemali v priebehu posledného roka urobené vyšetrenia z krvi, bolo by vhodné navštíviť obvodného lekára a absolvovať vyšetrenia cielene podľa Vašich ťažkostí a klinického stavu. Môžte mať anémiu, poruchu činnosti štítnej žľazy...
19. 12. 2007 dňa 15:29