eva, irsko:
dobry den. chcem sa dozvediet nieco viac o vyrobku s nazvom ACIDOPHILUS. na vasej stranke nie je o nom nic. zauima ma najma zlozenie, davkovanie, balenie, a pri com pomaha. som zo zahranicia, tak budem rada ak m odpisete
14. 7. 2006 dňa 20:43

Dobrý deň, prípravok Acidophilus vyrába Nature´s Bounty a firma Walmark je jeho distribútorom. Balenie obsahuje 100 toboliek a podáva sa 1 tobolka pred každým jedlom. 1 tobolka obsahuje 20 mg bakteriálnej kultúry Lactobacillus acidophilus /minimálne 100 miliónov aktívnych buniek/. Tento výrobok prispieva k správnemu tráveniu, pomáha pri problémoch s vyprázdňovaním, priaznivo reguluje hladinu cholesterolu v krvi, zlepšuje obranyschopnosť organizmu. Je vhodný pri podávaní liekov a hlavne antibiotík, ktoré ničia bežnú črevnú flóru. Môže dôjsť k premnoženiu fakultatívne škodlivých a škodlivých baktérií, narušeniu rovnováhy v tráviacom trakte. Následne dochádza k poruche imunitných systémov, spusteniu mechanizmu vzniku závažných ochorení ako je potravinová alergia a intolerancia, zápalové črevné ochorenia, ale aj kožné ochorenia v podobe atopického ekzému, akné, premnoženie plesní.

19. 7. 2006 dňa 0:00