Anonim:
Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o radu, aký výživový prípravok by ste mi odporúčali pre moju mamku - má 61 rokov, má problémy so srdcom - je po reumatickej horúčke(užíva pravidlene anopyrin a neotropil) a keďže v poslednom čase sa v rodine vyskytli viaceré problémy, ktoré ťažko psychicky znáša, chcela by som jej pomôcť nejakým prípravkom na uvoľnenie stresu, depresie a zároveň posilnenie srdca.
Ďakujem.
Ľ. Korečková
30. 10. 2003 dňa 0:00
Dobrý deň,

prv ako Vám odpoviem prijmite prosím Vás odo mňa ospravedlnenie za oneskorenú odpoveď pre veľkú pracovnú zaneprázdnenosť.
Teraz k Vašemu problému respektíve ide o problém Vašej mamičky. Z prípravkov, ktoré naša spoločnosť vyrába by som doporučoval prípravok Coenzym Q10 30 mg, ktorý obsahuje účinnú látku koenzým Q10 veľmi dôležitú pre správnu prácu nášho srdiečka pretože mu dodáva dostatok energie tak veľmi potrebnej aby pracovalo ako má. V staršom veku a pri rôznych ochoreniach hladina koenzymu v oragnizme klesá, čo sa prejaví zníženou funkciou orgánov, hlavne srdca a preto sa doporučuje príjem tejto látky aj formou doplnkov výživy.
Prípravok Coenzym Q10 30 mg je bezpečný aj pri dlhodobom užívaní, ale nezabudnite upozorniť ošetrujúceho lekára Vašej mamičky, že užíva spomínaný doplnok výživy.
Prajem Vám, aby prípravok Coenzym Q10 30 mg pomohol zmierniť problémy a teším sa na skoré stretnutie.
22. 12. 2003 dňa 0:00