Anonim:
Dobrý deň! Chcela by som sa Vás opýtať, že ktorý prípravok slúži na chudnutie. Nemám na mysli nápoj ale tabletky. Snažím sa schudnúť a popri fyzickej aktivite by som chcela skúsiť aj nejaké tabletky, ktoré by odbúravali tuky a znižovali chuť do jedla. Ďakujem veľmi pekne.
Katarína
14. 3. 2002 dňa 0:00
Prajem príjemný dobrý deň !

Trochu s oneskorením, ale predsa Vám zodpoviem na Vašu otázku, za ktorú ďakujem a dúfam, že nebude posledná.
Netreba hádam zdôrazňovať, že štíhla línia, chudnutie, spôsoby zbavenia sa nadbytočných kíl sú také pojmy, s ktorými sa stretávame viac ako s inými.
Súvisí to so zdravotným aspektom, ale ije tu aj sociálna rovina. Zisťuje sa totiž, že človek udržiavajúci si primeranú líniu je spoločenský viacej akceptovateľnejší, zvlášť sa to zisťuje pri hľadaní si zamestnania. Preto mnoho ľudí robí všetko možné aby upravili svojú telesnú hmotnosť. Často však skĺzavajú do držania nezmyselných "zaručených" diét, ktoré nakoniec končia buď návratom k pôvodnej hmotnosti alebo vyššej, prípadne dochádza aj k poškodeniu zdravia. V súčasnosti však existujú také postupy, ktoré sú výsledkom odborného bádania, štúdia a účinky sú zosúladené s fyziologickými pochodmi v tele. Pri dodržaní zdravej a správnej životosprávy, stravovania a primeraného pohybu môžu tieto prípravky priniesť očakávaný efekt.
V zozname prípravkov spoločnosti Walmark je viacero produktov, ktoré ovplyvňujú priamo alebo nepriamo redukciu telesnej hmotnosti. Napríklad prípravky " Chróm pikolinát, Vláknina, Chrómdiet, Viaredin tablety". Z týchto by som doporučil podľa Vašej požiadavky prípravky ´"Chrómdiet" a "Viaredin" tablety. Ide o moderné prípravky, ktoré na fyziologickej úrovni pomáhajú zabezpečiť redukciu telesnej hmotnosti, udržať si ju, znižujú chuť do jedla a na sladkosti, znižujú a odbúravajú prebytočné "tuky". Je zbytočné tu opisovať zloženie týchto prípravkov, doporučujem Vám navštíviť najbližšiu lekáreň, požiadať o katalóg produktov a prečítať si o vlastnostiach Vami vybratých prípravkov. V prípade, že si vyberiete prípravky spoločnosti Walmark, je pre Vás vhodné stať členom Klubu Zdravia Walmark, o činnosti ktorého sa dozviete na internetových stránkach.
Verím, že si nájdete ten najvhodnejší produkt, ktorý Vám prinesie očakávaný výsledok. Teším sa na skoré stretnutie.
18. 3. 2002 dňa 0:00