Marta, Myjava:
Dobry den, chcela by som sa spytat jednu otazku. Mam 3,5 mesacnu dcerku. Pocas tehotenstva ma velmi bolievali ruky a lakte uzivala som nejake homeopaticke lieky neviem teraz ich nazov. Ale nezabrali. Teraz ma velmi bolia nohy hlavne kolena niekedy je to az neznesitelna bolest hlavne pri chodzi alebo pri stupani po schodoch a zo schodov. Prosim poradte mi. Dakujem
8. 6. 2005 dňa 20:25
Dobrý deň,
Váš popis ochorenia je veľmi stručný, takže nie je z neho jasné, či ide o reumatoidné ochorenie, artrotické ochorenie, či iné. Odložte prosím homeopatické lieky bokom a choďte na riadne vyšetrenie, aby ste si boli istá svojou diagnózou.
Vaše problémy môžu byť artrotického pôvodu. Ak je tomu tak, odporúčala by som užívať prípravok Arthrostop Rapid, ale skôr ako by ste si ho šli zakúpiť, nechajte si potvrdiť diagnózu u lekára. Ak si totiž zakúpite prípravok na nesprávne ochorenie, vôbec Vám nepomôže.
Želám Vám i Vašej dcérke veľa zdravia a energie.
20. 6. 2005 dňa 22:43