Anna, Bratislava:
Dobry den chcela by som sa spytat či su nejake produkty s firmy Walmark na kvasinky dakujem za odpoved Anna
5. 9. 2006 dňa 8:52
Dobrý deň, firma Walmark je distribútorom prípravku Acidophilus, ktorý vyrába Nature´s Bounty. Balenie obsahuje 100 toboliek a podáva sa 1 tobolka pred každým jedlom. 1 tobolka obsahuje 20 mg bakteriálnej kultúry Lactobacillus acidophilus /minimálne 100 miliónov aktívnych buniek/. Tento výrobok prispieva k správnemu tráveniu, pomáha pri problémoch s vyprázdňovaním, priaznivo reguluje hladinu cholesterolu v krvi, zlepšuje obranyschopnosť organizmu. Je vhodný pri podávaní liekov a hlavne antibiotík, ktoré ničia bežnú črevnú flóru. Môže dôjsť k premnoženiu fakultatívne škodlivých a škodlivých baktérií, narušeniu rovnováhy v tráviacom trakte. Následne dochádza k poruche imunitných systémov, spusteniu mechanizmu vzniku závažných ochorení ako je potravinová alergia a intolerancia, zápalové črevné ochorenia, ale aj kožné ochorenia v podobe atopického ekzému, akné, premnoženiu kvasiniek. Súčasne je vhodné aj podávanie B-komplexu.
18. 9. 2006 dňa 0:00