IVANA:
DOBRY DEN!Chcela by som sa spytat:
1.Chcela by som vediet,ktory pripravok je vhodny na:vysoky krvny tlak,zvyseny cholesterol v krvi,stres,pracovna zataz,nervozita.
2.Aky je rozdiel medzi Viaderm a Femine Plus?Je lepsi Viaderm na pokozku a vlasy?
3.Mozem v jeden den uzivat Betabronz a Viaderm?
Dakujem!Prajem pekny den! "i"
18. 5. 2004 dňa 11:52
Prajem vám príjemný dobrý deň.
Keďže Vaša otázka je zložená z niekoľkých podotázok, budem sa snažiť odpovedať na nich postupne.
Spoločnosť Walmark je firma vyrábajúca a produkujúca doplnky výživy. Sú to produkty podporného charakteru, väčšina ktorých má preventívny charakter. Je to tak aj s doplnkami indikovanými na vysoký krvný tlak. Ak začnete užívať doplnky výživy, neznamená to, že vysadíte lieky, ktoré prípadne na vysoký tlak užívate. Žiaľ v portfóliu firmy neexistujú produkty, ktoré by samostatne znižovali tlak krvi. Ako podporný prostriedok je však možné užívať CoenzymQ10 s L – karnitínom, ktorý zásobuje bunky a orgány organizmu kyslíkom.
Ináč je to v prípade zvýšeného cholesterolu. V tomto prípade firma disponuje produktom CHOLESTOP, ktorý je možné užívať samostatne, bez terapie inými liekmi. Je to produkt založený na prírodnej báze a je zvlášť vhodný pre ľudí, ktorí majú problémy so žalúdkom, zvýšené hepatálne hodnoty a nedoporučuje sa im užívať klasické statíny. Cholestop je prostriedok, ktorý pri pravidelnom užívaní veľmi dobre a efektívne znižuje hodnoty cholesterolu.
Pri strese a nervozite je možné doporučiť produkt StresVit, ktorý je vlastne kombináciou vitamínov a minerálov, ktoré pomáhajú ovládať stres. V súčasnej dobe sa však u pacientov vyskytuje mnoho druhov neuróz, každý pracuje pod tlakom a v stresovom prostredí, myslím si preto, že popri užívaní podporných prostriedkov je nutné prehodnotiť situáciu, v ktorej sa nachádzame. Stresom a sústavnou nervozitou si človek často navodí mnoho iných ochorení.
Čo sa týka rozdielu medzi Viaderm a Femine plus, sú to dva rôzne produkty, pričom Viaderm je špeciálny prípravok určený pre zdravý stav pokožky, vlasov a nechtov a Femine Plus je prípravok určený pre ženy v prechode. Užíva sa zmiernenie príznakov spojených s klimaktériom. Takže pokiaľ ste sa pýtali, čo radšej užívať na vlasy – jednoznačne Viaderm.
Z Vašej otázky nie je známe, aký problém s vlasmi máte – ale do pozornosti Vám ešte môžem dať prípravky Reghaar a síce vlasový šampón, vlasový aktivátor a vlasový stimulátor. Dostanete ich v lekárni a o ich použití sa môžete poradiť s Vašim lekárnikom.
Posledná časť Vašej otázky bola zameraná na súčasné užívanie Betabronzu a Viadermu. Samozrejme, produkty môžete spolu kombinovať.
Dovidenia, prajem úspešný deň.
21. 7. 2004 dňa 18:31