Roman, Bratislava:
Dobrý deň! Chcel by som sa u vás zaregistrovať. Mám kúpených viac produktov WALMARK naraz. Chcel by som využiť možnosti klubových korún. Mam viac čiarkovych kódov - 5 rôznych baleni. Poradte mi prosím ako urobiť registráciu, kde by som dostal jedno zákaznícke číslo a použil by som naraz všetky existujuce čiarkové kódy, ktoré mám. Ďakujem
10. 7. 2007 dňa 11:43
Dobrý deň, registráciu do Klubu zdravia môžete urobiť prostredníctvom internetu na stránke www.klubzdravia.sk na ľavej lište Registrácia do KZW. Čiarové kódy nalepte na papier, napíšte nám svoje identifikačné údaje a zašlite na našu adresu Klub zdravia Walmark, P.O.BOX A-70, 010 90 Žilina. Body vám budú pripočítané na základe zaslaných čiarových kódov. O stave svojho účtu budete písomne informovaný. V prípade otázok sa môžete obrátiť na náš zákaznícky servis 0800 191 191, radi vám odpovieme.
10. 7. 2007 dňa 13:36