Viera, Banská Bystrica:
Dobrý deň,
už dlhšiu dobu naša celá rodina používa prípravky Walmark a sme s nimi spokojný. Chcela by som sa spýtať, či môžem užívať naraz prípravok Varixinal-na kŕčové žily a prípravok Vitavision-na únavu očí-práca s PC...alebo je tam potrebný zachovať nejaký časový odostup. Takisto, či je možné zobrať ich aj na lačno alebo až po jedle. ďakujem Pavlíková
26. 5. 2003 dňa 0:00

Dobrý deň,

teší nás Vaša spokojnosť s našími prípravkami a dúfame, že tomu bude aj naďalej.
Prípravky Varixinal a Vitavision boli vyvinuté riešenie určitých špecifických problémov, ktoré v tomto období trápia širokú časť populácie.
Zaujímavé je, že obidva prípravky obsahujú niektoré zhodné látky a v podstate riešia aj rovnaké problémy. Varixinal pomáha pri cievnej nedostatočnosti, zvlášť ako problém kŕčových žíl, Vitavision má takisto látky, ktoré zabraňujú poškodeniu vlásočníc v sietnici.
Tieto prípravky je možné užívať aj spoločne, neobsahujú také látky, ktoré by spoločným užívaním hrozili predávkovaním. Skôr navýšenie týchto látok môže napomôcť k riešeniu daných problémov.
Čo sa týka doby užívania, doporučujem ich užívanie počas resp. po jedle, pretože obsahujú látky, ktoré potrebujú pre svoje využitie prítomnosť niektorých látok v potrave.
Prajem Vám všetko dobré a teším sa na skoré stretnutie.
26. 5. 2003 dňa 0:00