Anonim:
Dobry den!
Rozhodol som sa pre redukcnu dietu.
Nasadil som Koenzym Q10 a Chrom pikolinat. Mozem sa stat po dlhodobom uzivani zavisli?
Preco po prvom poziti moje telo reagovalo podozrivo velkym privalom energie tak ze som musel ist spat o tretej rano (bol som ako pojaseny)?
Ako funguju horeuvedene pripravky pri redukcnej diete, ked konzumujem iba zeleninu a vodu?
Inac mozem vyjadrit iba spokojnost s Vasimy vyrobkami!
Dakujem Bohumil
26. 6. 2002 dňa 0:00
Dobrý deň,

Ďakujeme Vám za vyslovenú spokojnosť s našimi prípravkami a veríme, že nebudete musieť tento názor zmeniť.
Čo sa týka otázky závislosti na Koenzýme Q10 a Chróm pikolináte pri dlhodobom užívaní, môžte byť pokojný. Koenzým Q10 je látka, ktorá sa prirodzene vytvára v ľudskom tele, s vekom jeho hladina v organizme klesá a prísun cestou doplnkov výživy pomáha vyrovnávať potrebu. Navyše prípravky obsahujú množstvá, ktoré ani pri dlhodobom užívaní nemajú nepriaznivý efekt. Vo svete sa používajú omnoho vyššie dávky, hlavne pri problémoch činnosti srdca. Obdobne Chróm pikolinát patrí k prípravkom, ktoré sa môžu brať dlhodobo, pretože tomu je podriadený aj obsah účinnej látky, čo predstavuje 30 mcg, kým denný príjem môže byť až 200mcg.
Reakcia organizmu na tieto prípravky bola prirodzená, pretože Koenzým Q10 patrí k látkam, ktoré zabezpečujú proces tvorby a prenos energie na bunkovej úrovni a tým stimulujú k činnosti všetky orgány a tkanivá v tele, ale najmä srdce, pečeň a orgány imunitného systému. Váš organizmus veľmi pozitívne zareagoval na príjem tejto látky aj vďaka tomu, že potreboval "dobiť batérie".
Koenzým Q10 tým, že podporuje tvorbu energie v procese bunkového dýchania riadi látkovu výmenu, udržuje správny metabolizmus a využíva tak všetky živiny prijímané do tela, v tomto prípade aj tuky, takže nedochádza k ukladaniu do zásob.
Chróm je stopový prvok, ktorý má úzky vzťah k metabolizmu cukrov a tým aj tukov. Podporuje činnosť hormónu inzulín, ktorý reguluje hospodárenie s cukrom, nedochádza k hromadenie a premene na tukové zásoby. Zároveň pomáha stabilizovať hladinu krvného cukru, tým sa tlmí pocit chuti na sladké a tak napomáha redukovať telesnú hmotnosť.
Na záver zopár rád, ak dovolíte. Podľa Vašich riadkov dali ste sa na pomerne prísnu redukčnú diétu, len zelenina a voda, toto je vhodné ako očistná kúra, ale pri dlhodobom pokračovaní môže dôjsť k chýbaniu určitých dôležitých látok. Je možné regulovať telesnú hmotnosť aj pri príjme normálnej stravy, zvýšenia pohybu a za pomoci prípravkov, ktoré pomôžu redukovať telesnú hmotnosť.
Tu Vám poradím prípravok, novinku spoločnosti Walmark - Chrómdiet, ktorý okrem chrómu obsahuje aj tri druhy vlákniny, čo účinok umocňuje. Modernými prípravkami na chudnutie sú aj Viaredin tablety a koktail. Je len na Vás, ktorý si vyberiete, určite Vám poradia pri ich kúpe alebo sa obráťte na naše stránky, kde Vám s radosťou odpovieme.
15. 7. 2002 dňa 0:00