Milan:
Dobrý deň
prosím poraďte mi, aké lieky by som mal užívať na redukciu kontrakcie zvierača.
Mám 62 rokov, som 5 mesiacov po operácii prostaty - odvtedy mi uniká moč a nezlepšilo sa mi močenie ba skôr mám pocit, že sa mi zhoršilo.
Nakoľko som mal pred 3 rokmi infakt myokardu, predpísaný liek - SPASMEX - mi spôsobil rýchly a nepravidelný tep, poruchy žalúdočných a črevných funkcií - tak mi lekár tento liek vysadil. Potom mi lekár predpísal PROSTAKAN MONO a MAX BRUSINKY - čo ani po viac ako 2 mesiacoch mi neprinieslo žiadne zlepšenie môjho zdravotného stavu ba skôr pociťujem zhoršenie. Najviac ma trápi svojvoľné unikanie moču.

Z prihliadnutím na vyššie uvedené problémy mi prosím doporučte aký liek by mi pomohol pri mojich ťažkostiach a problémoch.

Za skorú odpoveď vopred ďakujem.

Milan Miklovič
2. 1. 2005 dňa 13:00
Dobrý deň,
problémami ochorení prostaty trpí väčšina mužskej populácie, napriek tomu sa prevencia ochorení v širokom rozsahu zanedbáva.
V mojej kompetencii je odporučiť Vám užívanie produktov z portfólia našej spoločnosti, nie klasických liekov.
Odporúčam Vám užívať prípravok Prostenal v kombinácii s produktom Urinal po dobu 1 - 3 mesiace. Sú to prípravky založené na bylinnej báze, Prostenal zmierňuje problémy s močením. Prostenal prosím užívajte v množstve 2 tablety denne.
Prajem Vám príjemný deň.
6. 1. 2005 dňa 21:26